Photo

Number of items: 442

cca 1880 Törökország, Edirne Selim mecset és környéke nagyméretű fotó / cca 1880 Turkey Edirne Selim mosque large photo 46x34 cm
13183.

12 000 HUF

1900 Japán, Himedzsi várkastély, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozva, 23x19 cm / Japan, Himeji Castle, vintage photo
13184.

2 000 HUF

cca 1910 Nagyberezna melletti vasúti híd, M. Kir. Államvasutak Gépgyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, 17×23 cm
13185.

9 000 HUF
24,39
28,13

1938 A Szent Jobb Veszprémben, vitéz Mészáros István pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13186.

5 000 HUF

cca 1900 London, századfordulós eredeti felvételek (holborni utcarészletek üzletekkel, Ludgate felüljáró gőzmozdonnyal, Trafalgar Square), 4 db fotó paszpartuban, üvegezett fa keretben, a hátoldalán feliratozva. Látható méret: egyenként 11,5x9 cm, külső méret: 47x19,5 cm. / London, 4 original vintage photos (Holborn streets with shops, Ludgate overpass with locomotive, Trafalgar Square), in glazed frame.
13187.

4 000 HUF

cca 1930-1950 Régi fotók külföldi városokról, épületekről (Prága, Károly híd a Lőportoronnyal, Tyn-templom, stb.), összesen kb. 120-140 db fotó vegyesen, harántalakú zsinórfűzéses albumban, 35x25,5 cm
13188.

2 400 HUF

12 db ausztriai fotó, lapra ragasztva, feliratozva, vegyes méretben, vászonborítású albumban
13189.

1 200 HUF

cca 1900-1910 Monte-Carlo, Operaház / Villefranche-sur-Mer, látkép a kikötővel és gőzhajókkal, 2 db nagyméretű fotó, karton két oldalára kasírozva, sérült kartonon, 27,5x21,5 cm / Monte-Carlo, Opera house / Villefranche-sur-Mer, view with the port and steamships, 2 large-size vintage photos on two sides of a cardboard
13190.

4 000 HUF

cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
13191.

2 000 HUF

cca 1917 Gyöngyös égése, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db mai nagyítás jelzés nélkül, 17,7x24 cm és 10x15 cm
13192.

2 000 HUF

cca 1960 Röjtökmuzsaj, Verseghy kastély nagy fotó + 1 templom fotó 24x16 cm
13193.

2 000 HUF

cca 1930-1940 Debreceni részletek, 3 db albumlapra ragasztott fotó, 6×9 és 12×13 cm
13194.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF