Photo Number of items: 442
1244336
13183
427
Photo
cca 1880 Törökország, Edirne Selim mecset és környéke nagyméretű fotó / cca 1880 Turkey Edirne Selim mosque large photo 46x34 cm
12 000 HUF
2669697
13184
427
Photo
1900 Japán, Himedzsi várkastély, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozva, 23x19 cm / Japan, Himeji Castle, vintage photo
2 000 HUF
2700655
13185
427
Photo
cca 1910 Nagyberezna melletti vasúti híd, M. Kir. Államvasutak Gépgyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, 17×23 cm
9 000 HUF
2698827
13186
427
Photo
1938 A Szent Jobb Veszprémben, vitéz Mészáros István pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
5 000 HUF
2727983
13187
427
Photo
cca 1900 London, századfordulós eredeti felvételek (holborni utcarészletek üzletekkel, Ludgate felüljáró gőzmozdonnyal, Trafalgar Square), 4 db fotó paszpartuban, üvegezett fa keretben, a hátoldalán feliratozva. Látható méret: egyenként 11,5x9 cm, külső méret: 47x19,5 cm. / London, 4 original vintage photos (Holborn streets with shops, Ludgate overpass with locomotive, Trafalgar Square), in glazed frame.
4 000 HUF
2727804
13188
427
Photo
cca 1930-1950 Régi fotók külföldi városokról, épületekről (Prága, Károly híd a Lőportoronnyal, Tyn-templom, stb.), összesen kb. 120-140 db fotó vegyesen, harántalakú zsinórfűzéses albumban, 35x25,5 cm
2 400 HUF
2706038
13189
427
Photo
12 db ausztriai fotó, lapra ragasztva, feliratozva, vegyes méretben, vászonborítású albumban
1 200 HUF
2724627
13190
427
Photo
cca 1900-1910 Monte-Carlo, Operaház / Villefranche-sur-Mer, látkép a kikötővel és gőzhajókkal, 2 db nagyméretű fotó, karton két oldalára kasírozva, sérült kartonon, 27,5x21,5 cm / Monte-Carlo, Opera house / Villefranche-sur-Mer, view with the port and steamships, 2 large-size vintage photos on two sides of a cardboard
4 000 HUF
2734497
13191
427
Photo
cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
2 000 HUF
2725924
13192
427
Photo
cca 1917 Gyöngyös égése, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db mai nagyítás jelzés nélkül, 17,7x24 cm és 10x15 cm
2 000 HUF
2734203
13193
427
Photo
cca 1960 Röjtökmuzsaj, Verseghy kastély nagy fotó + 1 templom fotó 24x16 cm
2 000 HUF
2732912
13194
427
Photo
cca 1930-1940 Debreceni részletek, 3 db albumlapra ragasztott fotó, 6×9 és 12×13 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house