Books: Other rarities Number of items: 393
2638648
17601
425
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón folttal, győrűdésnyommal. 2580914
17602
425
[Pálóczi Horváth Ádám]: Téli dudás hegedűs legény piatz, leány vásár, reprint, 8 sztl. lev. + Magyar Hírmondó 1780. január 1., reprint, Bp.,OSZK, 12 sztl. lev.
2600544
17603
425
Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (349./1300) példány.
1 000 HUF
2704131
17604
425
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2708556
17605
425
Nagy Endre: A Geődhyek. Vidám Könyvek. Bp., 1905, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), 267+(5) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval.
1 000 HUF
2708384
17606
425
Medveczky Bella: Mámor. Bp., [1930], Dick Manó (Pallas-ny.), 302+(2) p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé koszos, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
1 600 HUF
2704360
17607
425
Jókai Mór: Az én életem regénye. Bp., 1912, Révai. Kiadói dombornyomott, aranyozott Gottermayer egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2704168
17608
425
Dr. Molnár Kálmán: Hal betegségek. Bp., 1980. Mezőgazdasági Kiadói kartonált papírkötésben
1 200 HUF
2676559
17609
425
Czipri Éva versei - Erdélyi Attila rajzai. Békéscsaba, 1979, Megyei Könyvtár. 40p. Számozott (238./250) példány! Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2636439
17610
425
900
Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben. 2667280
17611
425
Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Bp., 2016, Kortárs Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, volt könyvtári példány.
2 400 HUF
2623824
17612
425
Waerness, Gunnar: Teremj, világ! Ford.: Kovács katáng Ferenc. Bp., 2010, Napkút Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house