Flea Market

Number of items: 659

Chloé és Estée Lauder női parfümök, 2 db, hiányos tartalommal
12455.

2 800 HUF

Régi színházi látcső, B. Hoffer Budapest, jelzett, eredeti bőr tokjában, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 12x8 cm
12456.

3 000 HUF

20 db klf könyvjelző, klf anyag, téma, stb
12457.

2 000 HUF

Fém keleti / orientalista hastánc ékszergarnitúra, kopott.
12458.

8 000 HUF

5db, bronz és öntöttvas függönynehezék, kopott, rozsdás, cca 5cm
12459.

5 000 HUF

Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
12460.

4 000 HUF

Retró szemüveg tokban, kopott.
12461.

1 600 HUF

Aranyozott fém, zománcos nyaklánc, kopott, jelzett, h: 43cm
12462.

2 000 HUF

Francia jelzett salátás villa és kanál, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, h:25cm
12463.

4 000 HUF

Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
12464.

2 000 HUF

Régi látcső / távcső, beépített mini iránytűvel (nem működő), kopott, 11,5x10 cm
12465.

2 000 HUF

Régi kézi szorító, fa és acél, jelzett, h: 18,5 cm
12466.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF