Flea Market
Number of items: 659
2707129
12455
425
Flea Market
Chloé és Estée Lauder női parfümök, 2 db, hiányos tartalommal
2 800 HUF
2706412
12456
425
Flea Market
Régi színházi látcső, B. Hoffer Budapest, jelzett, eredeti bőr tokjában, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 12x8 cm
3 000 HUF
2707961
12457
425
Flea Market
20 db klf könyvjelző, klf anyag, téma, stb
2 000 HUF
2559395
12458
425
Flea Market
Fém keleti / orientalista hastánc ékszergarnitúra, kopott.
8 000 HUF
2559389
12459
425
Flea Market
5db, bronz és öntöttvas függönynehezék, kopott, rozsdás, cca 5cm
5 000 HUF
2575518
12460
425
Flea Market
Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
4 000 HUF
2524431
12461
425
Flea Market
Retró szemüveg tokban, kopott.
1 600 HUF
2533371
12462
425
Flea Market
Aranyozott fém, zománcos nyaklánc, kopott, jelzett, h: 43cm
2 000 HUF
2592554
12463
425
Flea Market
Francia jelzett salátás villa és kanál, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, h:25cm
4 000 HUF
2575524
12464
425
Flea Market
Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
2 000 HUF
2706445
12465
425
Flea Market
Régi látcső / távcső, beépített mini iránytűvel (nem működő), kopott, 11,5x10 cm
2 000 HUF
2682432
12466
425
Flea Market
Régi kézi szorító, fa és acél, jelzett, h: 18,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m