Flea Market

Number of items: 659

Peter Kelly, Art of era, Meiklejohn Graphics, Covent Garden London. Üvegre készül art deco nyomat, feltehetően XX. sz. vége, kopásnyomokkal, apró foltokkal, fakeretben, 38x27,5 cm
12179.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hatszögletű régebbi fadoboz, zárja nem működik, kulcs nélkül, kopott, kissé sérült, 24x8 cm
12180.

3 000 HUF

Barna fadoboz, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, alja sérült, 29x17,5x21 cm
12181.

5 000 HUF
13

Hajó a kikötőben, festett fém, KoL jelzéssel, fatáblára rögzített falikép. Fatábla kissé sérült. 15x11 cm
12182.

2 800 HUF

Titanic bádogtábla, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, kopott, szélei és hátoldala rozsdafoltos. 29,5x39,5 cm
12183.

2 400 HUF
9

Ujgur tőr, Hakan jelzéssel, gazdagon díszített, réz berakásos, vésett pengével, masszív darab, h: 32 cm
12184.

6 000 HUF
9

2 db tőr: Kínai, festett pengéjű, sárkányfigurás, h: 37 cm, + egy db, h: 40 cm
12185.

3 000 HUF
21

Dekorüveg asztali dísz, h: 11 cm
12186.

2 000 HUF

Kávédaráló, fa és fém elemekből, jó állapotban, m: 15 cm
12187.

2 400 HUF

Dekoratív, üvegezett fa képkeret, szecessziós stílusú fém veretekkel, Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréjával, modern nyomat, 23x16 cm
12188.

3 000 HUF

Tetra pelenka új, bontatlan, 10 db, 80x80cm
12189.

4 600 HUF
12,47
14,38

Biserka mérleg, 10 kg, kopott, 32x20cm
12190.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF