Flea Market Number of items: 659
2704524
12179
425
3200
Flea Market
Peter Kelly, Art of era, Meiklejohn Graphics, Covent Garden London. Üvegre készül art deco nyomat, feltehetően XX. sz. vége, kopásnyomokkal, apró foltokkal, fakeretben, 38x27,5 cm
3 200 HUF
2705468
12180
425
Flea Market
Hatszögletű régebbi fadoboz, zárja nem működik, kulcs nélkül, kopott, kissé sérült, 24x8 cm
3 000 HUF
2705470
12181
425
Flea Market
Barna fadoboz, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, alja sérült, 29x17,5x21 cm
5 000 HUF
2705673
12182
425
Flea Market
Hajó a kikötőben, festett fém, KoL jelzéssel, fatáblára rögzített falikép. Fatábla kissé sérült. 15x11 cm
2 800 HUF
2705669
12183
425
Flea Market
Titanic bádogtábla, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, kopott, szélei és hátoldala rozsdafoltos. 29,5x39,5 cm
2 400 HUF
2705346
12184
425
Flea Market
Ujgur tőr, Hakan jelzéssel, gazdagon díszített, réz berakásos, vésett pengével, masszív darab, h: 32 cm
6 000 HUF
2705348
12185
425
Flea Market
2 db tőr: Kínai, festett pengéjű, sárkányfigurás, h: 37 cm, + egy db, h: 40 cm
3 000 HUF
2705311
12186
425
Flea Market
Dekorüveg asztali dísz, h: 11 cm
2 000 HUF
2705318
12187
425
Flea Market
Kávédaráló, fa és fém elemekből, jó állapotban, m: 15 cm
2 400 HUF
2713092
12188
425
Flea Market
Dekoratív, üvegezett fa képkeret, szecessziós stílusú fém veretekkel, Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréjával, modern nyomat, 23x16 cm
3 000 HUF
2505484
12189
425
4600
Flea Market
Tetra pelenka új, bontatlan, 10 db, 80x80cm
4 600 HUF
2505492
12190
425
Flea Market
Biserka mérleg, 10 kg, kopott, 32x20cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house