Antique Number of items: 139
2708290
11798
425
Antique
1943 Emlék löveg váza, jelzett: KJ. m: 26 cm
3 000 HUF
2708306
11799
425
Antique
Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm
3 000 HUF
2708223
11800
425
28000
Antique
Ötágú gyertyatartó, ezüstözött fém, jelzett, hibátlan, m: 43 cm
28 000 HUF
2708222
11801
425
50000
Antique
Fajka János (1935): "Anya gyermekeivel", tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm.
50 000 HUF
2624014
11803
425
Antique
6 000 HUF
2601515
11804
425
Antique
18 000 HUF
2369549
11805
425
40000
Antique
40 000 HUF
2705383
11806
425
Antique
Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
4 000 HUF
2705374
11807
425
Antique
Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm
2 600 HUF
2705308
11808
425
Antique
Hármas szecessiós fali tükör, kissé sérült, kopott, üveg foltos, 39×86 cm
6 000 HUF
2705271
11809
425
36000
Antique
Tükrös üveg, titkos fiókokat tartalmazó doboz, két olsalán a Munkácsy trilógia Ecce Homo és Golgota c. festménye. Kopott, sérülésekkel. 20,5x11,5 cm
36 000 HUF
2705303
11810
425
Antique
Ezüstözött alpakka tálca, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x29 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house