Antique

Number of items: 139

1943 Emlék löveg váza, jelzett: KJ. m: 26 cm
11798.

3 000 HUF

Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm
11799.

3 000 HUF

Ötágú gyertyatartó, ezüstözött fém, jelzett, hibátlan, m: 43 cm
11800.

28 000 HUF
75,88
87,50

Fajka János (1935): "Anya gyermekeivel", tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm.
11801.

50 000 HUF
135,50
156,25

11803.

6 000 HUF

11804.

18 000 HUF
48,78
56,25

11805.

40 000 HUF
108,40
125,00

Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
11806.

4 000 HUF

Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm
11807.

2 600 HUF
7,05

Hármas szecessiós fali tükör, kissé sérült, kopott, üveg foltos, 39×86 cm
11808.

6 000 HUF

Tükrös üveg, titkos fiókokat tartalmazó doboz, két olsalán a Munkácsy trilógia Ecce Homo és Golgota c. festménye. Kopott, sérülésekkel. 20,5x11,5 cm
11809.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüstözött alpakka tálca, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x29 cm
11810.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF