Art-ceramics Number of items: 169
2701823
11097
424
Art-ceramics
Korondi népi tányér, jelzett, mázhibákkal, d: 27 cm
5 000 HUF
2701825
11098
424
Art-ceramics
Szarvasos népi tányér, jelzett, mázhibákkal, d: 29 cm
6 000 HUF
2701839
11099
424
Art-ceramics
Népi tányér, jelzett, mázhibákkal, d: 30 cm
4 000 HUF
2701843
11100
424
Art-ceramics
Korondi népi tányér, jelzett, mázhibákkal, d: 31 cm
4 000 HUF
2701366
11101
424
Art-ceramics
Hódmezővásárhely, népi kerámia tányér, jelzett, kopásnyomokkal,d : 24 cm
5 000 HUF
2596192
11102
424
Art-ceramics
6 000 HUF
2416525
11103
424
Art-ceramics
2 000 HUF
2655613
11104
424
Art-ceramics
Régi Korondi népi tányér, cserép, korának megfelelő sérülésekkel, d: 17 cm
1 000 HUF
2662660
11105
424
Art-ceramics
Régi népi virágmintás tányér, kézzel festett mázas cserép, korának megfelelő állapotban, d: 20 cm
2 400 HUF
2699808
11106
424
Art-ceramics
S. Császár Anna (?- ): Népviseletes lányka, gyertyatartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3 600 HUF
2698020
11107
424
Art-ceramics
Ifj. Badár Balázs (1896-1972): Színesen festett váza, mázas kerámia, jelzett (Ifj. Badár, Mezőtúr), alján apró (álló helyzetben alig látható) lepattanásokkal, m: 9 cm, d: 16 cm
3 000 HUF
2698017
11108
424
Art-ceramics
Ifj. Badár Balázs (1896-1972): Színesen festett váza, mázas kerámia, jelzett (Ifj. Badár, Mezőtúr), alján kis mázlepattanással, hibákkal (álló helyzetben nagyrészt nem láthatóak), m: 9 cm, d: 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house