Flea Market Number of items: 561
2697641
11823
424
Flea Market
2 db replika dísz pisztoly, h: 33 cm
12 000 HUF
2579733
11824
424
30000
Flea Market
Jelzett alpakka kínáló edényke. d: 12 cm
30 000 HUF
2582489
11825
424
Flea Market
Herendi búzavirág mintás lámpabura. Nagy méretű, szép állapotban. Tetején halvány folt, fém rész kissé sérült. d: 36 cm Párja a porcelán kategóriában
10 000 HUF
2681326
11826
424
Flea Market
XIX. sz.-i fényképalbum réz veretekkel vizitkártyáknak és kabinet fotóknak. Sérülésekkel.
10 000 HUF
2460866
11827
424
Flea Market
kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is-
8 000 HUF
2644425
11828
424
Flea Market
8 000 HUF
2610010
11829
424
Flea Market
Acél sétapálca bevonva, kopott h:80cm
8 000 HUF
2632859
11830
424
Flea Market
Gabona szállító hajómodell, fa, kopásnyomokkal, h: 46 cm
10 000 HUF
2668076
11831
424
Flea Market
Chevrolet Oldtimer autó, nagyméretű, modern nagyítású fotó, dekoratív, üvegezett fém keretben, hátoldalán jelzett (Photo by Desiderio, Volendam), külső méret: 82,5x65 cm
8 000 HUF
2699479
11832
424
Flea Market
Ramers corner kézi képkeret összetűző gép, fém, műanyag nyéllel, sok-sok tűzőkapoccsal, angol nyelvű leírással, 34x25 cm
10 000 HUF
2684426
11833
424
Flea Market
10 000 HUF
2446847
11834
424
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house