Antique

Number of items: 102

Kalimáris / tintatartó, márvány és üveg, porcelán betéttel, 22x12x10cm
11658.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kalimáris / tintatartó, márvány és fa, üveg betéttel, 19x10x9cm
11659.

4 800 HUF
13,01
15,00

11660.

16 000 HUF
43,36
50,00

11662.

9 000 HUF
24,39
28,13

U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm
11663.

7 000 HUF
18,97
21,88

Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
11664.

5 000 HUF

Falikép objekt, forgatható kis műanyag elemekkel, mindegyik elem három különböző színű felülettel, jelzés nélkül, keretben, 30x30 cm (teljes méret: 50x50 cm)
11665.

8 000 HUF

11666.

8 000 HUF

11667.

8 000 HUF

Alfred Field & Co. Sheffield angol húsvilla, kés és élező szett, agancs nyéllel, XX. sz. eleje. Az élező jelzett, a másik kettő jelzés nélkül. Korának megfelelő apró kopásokkal, rozsdafoltokkal, h: 26 - 36 cm
11668.

6 000 HUF

Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm
11669.

6 000 HUF

11670.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF