Art-ceramics

Number of items: 139

Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopások, m: 18 cm
11097.

8 000 HUF

Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 15 cm
11098.

2 000 HUF

Régi bokály, cserép, korának megfelelő állapotban, m: 25 cm
11099.

3 000 HUF

Régi korondi népi cserép bokály, korának megfelelő kopásnyomokkal, lepattanásokkal, m: 21 cm
11100.

2 800 HUF

Régi korondi sétáló gyertyatartó, mázas kerámia, lepattanásokkal, m: 18,5 cm
11101.

2 600 HUF
7,05

Tatra Tátra emlék Hollóházi mázas kerámia fali dísztányér, jelzett, kis kopással. XIX. sz. vége. d_: 24 cm
11102.

4 000 HUF

2 db Telkibányai + 1 Hollóházi mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek, sérülésekkel, hibákkal, d: 22,5 cm
11103.

5 000 HUF
17

3 db Bodrogkeresztúri figura, maci, kutya, részben jelzett,kopott, m: 8-11cm
11104.

3 000 HUF

Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
11105.

8 000 HUF

Kerámia kutyás lámpatest, szerelék nélkül, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, m: 20 cm
11106.

3 800 HUF
10,30
11,88

Orosz kerámia teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11107.

100 HUF
0,27
0,31

5 db mini kerámia korsó 4 cm
11108.

5 db mini kerámia korsó 4 cm

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF