Art-ceramics
Number of items: 158
2683159
11038
422
Art-ceramics
Retro szárazvirág tartó váza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan 19 cm
4 000 HUF
2683160
11039
422
Art-ceramics
Retro füstölőtartó. Mázas kerámia. jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
3 000 HUF
2683163
11040
422
Art-ceramics
Német retro párologtató. Mázas kerámia. jelzett, égetési hibával 12 cm
2 000 HUF
2683164
11041
422
Art-ceramics
Strehla retro váza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
2683166
11042
422
Art-ceramics
Retro váza. Mázas kerámia. jelzés nélkül, hibátlan 11 cm
3 000 HUF
2683174
11043
422
Art-ceramics
Király: Hólyagos dugós edény. Mázas kerámia. jelzet hibátlan 17 cm
4 000 HUF
2683175
11044
422
Art-ceramics
Király: Hólyagos díszváza. Mázas kerámia. jelzet hibátlan 20 cm
3 000 HUF
2681066
11045
422
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 11x11 cm
4 000 HUF
2158973
11046
422
Art-ceramics
Újságot olvasó sün. Iparművész kerámia. Matricával jelzett. Kézzel festett, kopásokkal. 17 cm
3 000 HUF
2685356
11047
422
Art-ceramics
Kék mázas retró mini váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 6 cm
1 000 HUF
2681669
11048
422
Art-ceramics
Retro orosz kerámia italos készlet. pálinkás készlet 6+1 db
3 600 HUF
2685259
11049
422
Art-ceramics
Retró mázas kerámia fali tál, jelzett: Lux, kis kopásnyomokkal, d: 27,5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m