Engravings Number of items: 61
2605466
10645
421
Engravings
A Sárkányrend lovagja 1400 elején. Fametszet, Üvegezett keretben. 17x13 cm
1 000 HUF
2616086
10646
421
9500
Engravings
Charles Auguste Guillaume Steuben (1788-1856) festménye után, Huot litográfiája: Grigorij Stroganov (Strogonoff) orosz államférfi portréja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 40x33 cm / Portrait of Grigori Stroganow (Strogonoff), russian statesman. Lithograph on paper, signed on the lithtograph. Framed.
9 500 HUF
2573481
10647
421
Engravings
1778 Római szobor domborművek. Diderot D'Alembert természettudományi művéből származó rézmetszet 34x21 cm Paszpartuban
1 000 HUF
2635332
10648
421
32000
Engravings
Vegyes francia erődöket, erődítéseket tartalmazó metszet tétel, 36 db, In: Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707): Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Amsterdam, Pierre Mortier. Rézmetszetek, papír paszpartuban, különféle méretben.
32 000 HUF
2515805
10649
421
Engravings
5 000 HUF
2584712
10651
421
Engravings
cca 1743 Zászlók. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 33x21 cm
1 200 HUF
2584701
10652
421
Engravings
cca 1743 Iparművészeti alkotások. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kisebb foltokkal. Paszpartuban. 33x21 cm
1 200 HUF
2584693
10653
421
Engravings
cca 1743 Iparművészeti alkotások és egyebek. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 32x20 cm
1 200 HUF
2584676
10654
421
Engravings
cca 1800 Horgonyok, fújtatók és egyéb szerszámok, műszaki eszközök. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 23x34 cm
1 200 HUF
2556694
10655
421
Engravings
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Argenteur, Pl. II.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm
1 200 HUF
2584730
10656
421
Engravings
cca 1750 Gép. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 22x33,5 cm
1 200 HUF
2573471
10657
421
Engravings
1778 Puskapor gyártási eszközöt Diderot D'Alembert természettudományi művéből származó rézmetszet Del Goubier. - Bernard Fecit 34x21 cm Paszpartuban
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house