https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 320
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2637230
14821
421
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1958 Látóhatár. Irodalmi és Politkai folyóirat. Szerk.: Horváth Béla és Vámos Imre. IX. évf., 1958 május-június, 3. sz. Emigráns folyóirat, München. Többek közt Faludy György, Fenyő Miksa, Lesznai Anna írásaival. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
2413635
14822
421
0
500
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
The item is not available
2619290
14823
421
0
700
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1959 Csurgói Gimnázium műsoros estjének meghívója
The item is not available
2591497
14824
421
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2675309
14825
421
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1960-1980 12 db vegyes étlap
Starting price:
1 000 HUF
2565598
14826
421
0
900
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1960 Karl Marx Stadt-Drezda 15-15 képet tartalmazó mappák. 18x24 cm 2467692
14827
421
0
500
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1960-80 12 db szovjet és orosz történelmi témájú festményekről készült fekete-fehér reprodukciók, hátoldalán cirill betűkkel feliratozott, 21,5x17 és 14x22 cm közötti méretekben
The item is not available
2621154
14828
421
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1960-1970 Goethe: Kéz kezet mos (A bűnrészesek), írta: Horváth Tibor. Technikai forgatókönyv, Mafilm, 141 p. Egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2635385
14829
421
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1960-1980 7 db német és svájci utazási, turisztikai ismertető prospektus, német nyelvű
Starting price:
1 600 HUF
2644380
14830
421
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1961 Népszabadság XIX. évf. 197. sz., 1961. aug. 19., a címlapon Jurij Alekszejevics Gagarin szovjet űrhajós, 12 p.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2643137
14831
421
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1961 Út, a magyar nemzeti emigráció lapja c. hungarista újság, III. évf. 3.-4. március-áprilisi száma, kiadó: Kalász Róbert, Oberhausen (NSZK). 16+3 p. Tűzött kötéssel, borító kissé foltos, utolsó 3 lap tetején apró, szöveget nem érintő sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
942920
14832
421
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1963 Eryk Lipiński (1908-1991) lengyel művész, karikaturista: Czas pogaństwa. A "Pogányok ideje" (Time of the Heathen) c. film lengyel nyelvű plakátja, offset, jelzett, 83×58 cm
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment