Flea Market

Number of items: 510

Elzett Tuto retró fém lakat kulccsal, 7x4,5 cm
12066.

1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vlagyimir Iljics Lenin, festett rézlemez, 14x8,5 cm
12067.

2 400 HUF

Bronz bagoly figura üveg szemekkel, m: 4 cm
12068.

2 000 HUF

Engel gramofontű fémdoboz tartalommal, kopott
12069.

1 200 HUF

His Master's Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Master's Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt.
12070.

1 200 HUF

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 44 cm
12071.

4 600 HUF
12,47
14,38
11

Gyöngyház nyelű réz pecsétnyomó, vésés nélkül, h: 6 cm, d: 16 mm
12072.

6 000 HUF

Gucci Rush 75 ml parfüm, tartalommal
12073.

11 000 HUF
29,81
34,38

Lázmérő tokban, higanyos.
12074.

Lázmérő tokban, higanyos.

1 400 HUF
10

Festett, lakkozott orosz fa dobozka. 6x6 cm
12075.

2 800 HUF

Sharp manager calculator. Nem kipróbált
12076.

1 000 HUF

Brandenburgi kapu, fém, kopott, m: 8 cm
12077.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF