Number of items: 354
2665821
11356
420
Zsolnay monumentális, pirogránit kaspó, irizáló zöldes mázzal, jelzett, lepattanásokkal, vízkőnyomokkal. 32x42cm
1 000 HUF
2659097
11357
420
28000
cca 1890 Fischer Ignác váza, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, m:24 cm
28 000 HUF
2659040
11358
420
32000
Herendi Koszorúsné?? Madaras váza, apró kopásnyomokkal, masszába nyomott Herend, m: 25 cm
32 000 HUF
2655617
11360
420
Herendi fali plakett, Székesfehérvár címerével, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 13x9cm
4 000 HUF
2655648
11361
420
Herendi porcelán fiú kutyával, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm
3 000 HUF
2659831
11362
420
Herendi fehér mázas porcelán nyuszi, jelzett, hibátlan, m:10 cm
3 000 HUF
2659833
11363
420
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
2655657
11364
420
11000
Herendi Viktória mintás fonott kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26,5x16 cm
11 000 HUF
2655645
11365
420
11000
Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head
11 000 HUF
2655644
11366
420
11000
Herendi Viktória mintás nagyméretű tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 27cm
11 000 HUF
2659038
11367
420
Herendi (1916) Antik Viktória mintás porcelán tányér. Kézzel festett, erősen kopott. d: 22,5 cm
8 000 HUF
2665111
11368
420
5500
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m