Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Arany (Au) 14K gyűrű gyémántokkal, 7 db 0,2 ct gyémánttal, jelzett, m: 58, br: 3,74 g
10192.

240 000 HUF
650,41
750,00

Gádor István (1891-1984): Geometrikus falikép. 1970 körül. Mázas samottos kőagyag plakett, mázba foglalt, geometrikus elemeket képező réz szál, üvegmassza és vas hengerszelet díszítéssel. Minimális kopással, a samottos anyag jellegéből, illetve az alkotói anyagformálásból adódó esztétikai hibával, 40x20 cm.
10193.

180 000 HUF
487,80
562,50
13

10194.

65 000 HUF
176,15
203,13

Gorka Lívia (1925 - 2011): Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, m: 8 cm  ///  Művészetének forrása a természet, jellemző tárgyai a nagyméretű, aszimmetrikus edények, az idolok, halak, madarak, kövek. A korongolás előtti ősi agyagalakítást követte. Egyedi tárgyakat hozott létre, szeretett sorozatban, tárgycsoportban gondolkozni.
10195.

26 000 HUF
70,46
81,25

Bod Éva (1924-2004): Tengerkék padlóváza. Feketén pöttyözött élénk kék mázas kerámia. Jelzett, szájánál kis pattanással, alján repedésvonallal, összességében jó állapotban, m: 52 cm
10196.

36 000 HUF
97,56
112,50

Gorka Lívia (1925-2011): Dísztál. Geometrikus mázazással fedett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, 29x29 cm
10197.

20 000 HUF
54,20
62,50

10198.

48 000 HUF
130,08
150,00

5 darab emlékpohár. cca 1850, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, "Emlékül", "Éljen a haza" feliratokkal és címerábrázolással. Kopással, pattogzással, javítással, m: 9-19 cm
10199.

60 000 HUF
162,60
187,50

ún. Vexír üveg. cca 18. sz. vége, zöld hutaüveg, hibátlan, m: 18,5 cm
10200.

16 000 HUF
43,36
50,00

Tsongkhapa. Nepál, XX. sz. eleje, aranyozott bronz, hiányos, m: 10 cm
10201.

26 000 HUF
70,46
81,25
10

Sákjamuni Buddha. Tibet, 19. sz vége, aranyozott rézlemez, sérült, hiányos, m: 26 cm
10202.

60 000 HUF
162,60
187,50
26

Cives Academiae Lugduno Batavae - A leideni egyetem nagy méretű réz pecsétnyomója XIX. sz. / Large copper seal maker of the University of Leiden 19th century d: 57 mm, m: 15 cm
10203.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF