Art-ceramics
Number of items: 151
2596192
11036
419
Art-ceramics
6 000 HUF
2650334
11037
419
Art-ceramics
20 000 HUF
2650327
11038
419
3800
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm
3 800 HUF
2649087
11039
419
Art-ceramics
2 db kerámia figura: Antalfiné Szente Katalin (?- ): Lány virágokkal, jelzett, m: 12,5 cm + Hajna jelzéssel: Lány, jelzett, m: 16 cm
1 000 HUF
2648963
11040
419
Art-ceramics
Kordély Ádám: Barna kerámia váza, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, sérüléssel, 23x18 cm
1 000 HUF
2645258
11041
419
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Kerámia falikép és gyertyatartó (minimális lepattanás). Mázas kerámia, jelzett, d: 10-14 cm
5 000 HUF
2650337
11042
419
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Kakasos tál, mázas kerámia , jelzett,, hibátlan, d: 30 cm
9 000 HUF
2650339
11043
419
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Rákos tál, mázas kerámia , jelzett,, hibátlan, d: 30 cm
9 000 HUF
2650345
11044
419
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Retró tál, mázas kerámia , jelzett,, hibátlan, d: 19 cm
7 000 HUF
2647649
11045
419
Art-ceramics
Bártfay Judit: kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:13cm
8 000 HUF
2647690
11046
419
Art-ceramics
Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
4 000 HUF
2650347
11047
419
Art-ceramics
Gál Béla: Fekete ló. Kerámia, jelzett, apró kopásokkkal, m: 20 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m