Books: Other rarities Number of items: 396
2645931
17650
419
Conan Doyle, Arthur: Öt narancsmag; A pettyes szalag. Ford.: Dr. Kemény Aladár. Bp., 1907, Győző A. Andor, 96 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, javított gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy lap kijár.
1 200 HUF
2627075
17651
419
Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel.
1 000 HUF
2626852
17652
419
Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, névbélyegzésekkel.
1 200 HUF
2627114
17653
419
1 400 HUF
2511048
17654
419
Kálmán Sámuel: A magyar fabula története. Bp., é.n. Fried és Krakauer. Kiadói papírkötésben
2512817
17655
419
Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.
2457863
17656
419
Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borító részben hiányos.
2511079
17657
419
Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Korabeli félvászon-kötés 2511022
17658
419
Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben 2520143
17659
419
Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
1 000 HUF
2626856
17660
419
Tormay Cécile: A régi ház. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés.
1 600 HUF
2627106
17661
419
Lukács György: A történelmi regény. Bp., 1946., Hungária, 305+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house