https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 71

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
1
11773.

Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm
1
11774.

Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
1
11775.

Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm
1
11776.

Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Number of bids:
0
 
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
1
11777.

D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
0
 
Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
1
11778.

Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm
1
11779.

Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Kínai sárkányt ábárzoló bronz dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 22 cm
1
11780.

Kínai sárkányt ábárzoló bronz dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Búza Barna (Buzi Barnabás) (1910-2010): Éva. Porcelán, jelzett (még eredeti nevén szignózva), kopásnyomokkal, m: 37cm
1
11781.

Búza Barna (Buzi Barnabás) (1910-2010): Éva. Porcelán, jelzett (még eredeti nevén szignózva), kopásnyomokkal, m: 37cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
4
 
Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm
1
11782.

Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
Wágner büszt, spiáter, alabástrom talapzaton, kopott, m: 21 cm
1
11783.

Wágner büszt, spiáter, alabástrom talapzaton, kopott, m: 21 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Angyal. Puttó. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 10 cm
1
11784.

Angyal. Puttó. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 10 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
5
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment