Number of items: 358

Drasche porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm
11370.

1 200 HUF
14

Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm
11371.

14 000 HUF
37,94
43,75

11372.

8 000 HUF

Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm
11373.

3 000 HUF
14

11374.

6 000 HUF

11375.

9 500 HUF
25,75
29,69

Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
11376.

24 000 HUF
65,04
75,00

Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm
11377.

20 000 HUF
54,20
62,50

11378.

30 000 HUF
81,30
93,75

Gold Imari kézzel festett japán porcelán váza. Jelzett hibátlan, m: 25cm
11379.

5 500 HUF
14,91
17,19

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11380.

6 000 HUF

11381.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF