Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 342

Westhoff jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 32,5x41 cm
10580.

6 000 HUF
19,48

W. Schade jelzéssel: Zenekar. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 38×30,5 cm
10581.

5 000 HUF
16,23

W. Schade jelzéssel: Zenekar. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16×12 cm
10582.

2 600 HUF
7,05
8,44

Lekéry jelzéssel: Fatörzs. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 39x29cm
10583.

1 000 HUF

Megyeri J. jelzéssel: Ősz. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 26x35cm
10584.

1 000 HUF

E. Weber jelzéssel: Lovas kutyájával. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 18×24 cm
10585.

3 000 HUF
9,74

Megyeri J. jelzéssel: Tavasz. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 30x40cm
10586.

1 000 HUF

Tibor jelzéssel: Anyám tyúkja. Olaj, farost. Kissé sérült. 44,5x53,5 cm
10587.

4 000 HUF
12,99

Rausch jelzéssel: Népsziget, Margit sziget, Kálvária, Zugliget 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm, összesen: 4 db
10588.

3 800 HUF
10,30
12,34

A Tóth Sándor jelzéssel: Virágot öntöző. Pasztell, papír, Üvegezett keretben 39x30 cm
10589.

5 000 HUF
16,23

Pólya T. jelzéssel: 5 db akvarell, papír, lap széle kissé sérült, 15x21 és 23,5x17 cm közötti méretben
10590.

10 000 HUF
32,47

Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Vegyes technika, papír. Keret nélkül. 10,5x15cm
10591.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF