Books: Other rarities Number of items: 314
2560895
17367
418
Italo Calvino: Komikozmosz. Bp., 2013. Európa kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval
6 000 HUF
2615276
17368
418
Szinnyei József: Magyar írók élete és munkái I-XIV. köt. Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése Utánnyomat Sorozata. Bp., 1980-1981., Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
2 400 HUF
2602542
17369
418
Gondolat zsebkönyvek 27 kötete
4 000 HUF
2639431
17370
418
2 000 HUF
2641955
17371
418
Jókai Mór: Délvirágok; Árnyképek. (Egy kötetben). Pest, 1870-1873, Heckenast Gusztáv, 307+(1) p. + 403+(1) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első 8 lap kijár, ex libris-szel.
1 800 HUF
2640761
17372
418
Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra, 256 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok felső részén kis folttal.
1 600 HUF
2639439
17373
418
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopottas állapot.
1 400 HUF
2634841
17374
418
Verne Gyula: Város a levegőben. Bp., 1902, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2636225
17375
418
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Fordította: Telekes Béla. Bp.,é.n. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kis szakadással. Néhány lapon kis szakadással.
1 400 HUF
2642469
17376
418
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Negyedik kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
1 400 HUF
2642477
17377
418
Verne Gyula: Város a levegőben. Regény. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én., Franklin. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzővel.
1 400 HUF
2638114
17378
418
2 Verne kötet: Verne Gyula: Sztrogoff Mihály a cár futárja. Geiger RIchárd rajzaival. Bp., é.n. Tolnai Kiadói vászonkötésben + Senki fia. Bp Frankin. Sérült egészvászon kötésben.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house