Military

Number of items: 113

Válaszd a tiszti hivatást, 1971. Ofszet, papír. Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézet. Katonai propaganda plakát. Hajtásnyommal. 66,5×47,5 cm
13899.

3 600 HUF
9,76
11,25

13900.

10 000 HUF

13901.

12 000 HUF

1996-1998 Hadak Útján. Bajtársi híradó számai egybekötve: XLVIII. évf. 1996. szept.-okt. (1956-1996, Történelemi évforduló), 448. sz.,  XLIX. évf. 1997 jan. - dec. 450-455., L. évf. 1998. jan-dec. 456-461 p. Átkötött műbőr-kötésben
13902.

6 000 HUF

1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
13903.

2 000 HUF

1992 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIV. évf. 420-425. sz. 1992. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
13904.

2 000 HUF

2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
13905.

2 000 HUF

1896 Bp., Katonai lóvásár hirdetménye, restaurált, 62×47 cm
13906.

12 000 HUF

cca 1910 Lovas katona az aradi várnál, fotó paszpartuban, üvegezett keretben, 17×22 cm
13907.

5 000 HUF

cca 1880 11 db katonákat ábrázoló litográfia paszpartuban, 17×11 cm
13908.

11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1915 I. világháborús magyar katonai emléklap, Ferenc József és Vilmos császár nyomat arcképével, katona fotójával, nemzeti színű zászlókkal. Kissé sérült. Dekoratív üvegezett fakeretben, 39x28,5 cm
13909.

8 000 HUF

1903 Nevesített magyar katonai emléklap, Ferenc József nyomat arcképével, katona fotójával, nemzeti színű szalagokkal, sérült. Dekoratív üvegezett fakeretben, 39x28,5 cm
13910.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF