Advertisement Number of items: 282
2526426
13657
418
2200
Advertisement
Gyümölcsök és palack. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. 1950 körül. 32×15,5 cm
2 200 HUF
2526454
13658
418
4600
Advertisement
Rádión hegedülő angyalka, magyaros öltözetben. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) műve. 1930-40 körül. 33,5×23 cm
4 600 HUF
2516299
13659
418
Advertisement
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
3 600 HUF
2526431
13660
418
3800
Advertisement
Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm
3 800 HUF
2526467
13661
418
Advertisement
Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm
1 600 HUF
2532623
13662
418
4600
Advertisement
4 600 HUF
2532616
13663
418
4800
Advertisement
4 800 HUF
2517447
13664
418
4800
Advertisement
Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm
4 800 HUF
2565942
13665
418
3200
Advertisement
Mindenki csodálja, reklámgrafika vagy plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 21×28 cm
3 200 HUF
2513787
13666
418
Advertisement
cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm
8 000 HUF
2513898
13667
418
4600
Advertisement
cca 1940-50 Tungsram Krypton, reklám terv. Tempera, tus, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 20,5x6 cm.
4 600 HUF
2547688
13668
418
Advertisement
cca.1980 PETIT PASTER Delicious Cheese, sajtreklámos, fémlemez tálca, reklámfigurával illusztrálva, kopott d: 32,7cm.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house