Photo

Number of items: 407

1957 Czóbel Béla (1883-1976) festőművész és felesége, Modok Mária (1896-1971), valamint rokonaik, Modok István és Apáti Abkarovics Róza, Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész húga, és Kratocwil Mimi művészettörténész. hátoldalán feliratozott 12x9 cm
12707.

3 000 HUF
22

1943 Rudas Ferenc, született Ruck válogatott labdarúgó, edző, sportvezető. Fotó, 5,5x7,5cm
12708.

1 000 HUF

1886 Teischler József, izsáki szőlő és borértékesítő részvénytársaság elnöke, keményhátú fotó, Goszleth budapesti műterméből, 11×6,7 cm
12709.

3 000 HUF

cca 1975 Lengyel Levente (1933-2014) sakknagymester, Borda Lajos fotója, 12×9 cm
12710.

1 000 HUF

1909 Oeffner Rudolf (1883-1915) számvevőszéki fogalmazó, hopnvéd szakaszvezető portréja, fotó sarokhiánnyal, hátoldalon feliratozva, 9,5×6,5 cm
12711.

1 000 HUF

Naményi Zsigmond (1864-1930) női divatáru kereskedő. Felesége Kovács Margit 11x7 cm
12712.

1 600 HUF

cca 1970-79 össz. 2 db fotó: Sztevanovity Zorán (1942-) dalszerző, előadó saját hanglemezét dedikálja egy lemezboltban, 9x14 és Ambrus Kyri v. Kiri (1945-2021) magyar táncdalénekesnő portréja, törésnyommal, 9,5x6,5 cm
12713.

900 HUF
2,44
2,81

Zorán dedikál, fotó, 9×14 cm
12714.

Zorán dedikál, fotó, 9×14 cm

1 400 HUF

cca 1965-75 3 db fotó és nyomtatvány. Kosó János énekes, fotó; Huszti Péter színész, fotó; Bergendy zenekar, nyomtatvány (újságkivágás?), kartonra ragasztva, Koós fotó kissé sérült, 9x5,5 és 9x6,5 cm közötti méretekben
12715.

900 HUF
2,44
2,81

Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök aláírt fotólapja
12716.

1 800 HUF

1982 László Gyula (1910-1998) régész 72 éves, szűk körű ünnepség munkatársak között, rajta Dienes István (1929-1995) régész, László Gyula tanítványa, Bóna István (1930- 2001) régész, Selmeczi László (1942-) régész és mások, 8 db fotó Dienes István hagyatékából, 9x12 cm + 1992 László Gyula: "50 rajz a Honfoglalókról", kiállítási katalógus, Zirc, Zirci Galéria, 4 sztl. lev.
12717.

2 000 HUF

Lafrankó Mária 1883-1933), Szemere Árpád (1878-1933) operaénekes, kormányfőtanácsos, az Operaház főrendezőjének felesége 21x12 cm
12718.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF