Jewellery and precious metal items

Number of items: 255

Ezüst(Ag) glídes masszív nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 21,8 g
19216.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,4 g
19217.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,3 g
19218.

Cancelled

Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 2,5 cm, kövön kis sérüléssel, bruttó: 3,8 g
19219.

Cancelled

Ezüst(Ag) bélyeges medál, jelzés nélkül, 2,6×2,3 cm, nettó: 5,5 g
19220.

3 200 HUF
8,67
10,00
9

Ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, pótolt kővel, méret: 54, bruttó: 2,3 g
19221.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g
19222.

Cancelled

Ezüst(Ag) masnis gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 54, bruttó: 1,8 g
19223.

1 000 HUF

Ezüst (Ag) filigrán karkötő, h: 19 cm, 25 g
19224.

4 000 HUF
19

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, apró kövekkel, jelzett, kőhiánnyal, méret: 58, bruttó: 3,5 g
19225.

Cancelled

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,8 g
19226.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,3 g
19227.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF