Flea Market
Number of items: 495
2563957
11888
417
7500
Flea Market
Vegyes keleti tétel, porcelán, műanyag, kopásokkal, mini vázák, bögre, Buddha stb. Vegyes méretben.
7 500 HUF
2563962
11889
417
Flea Market
Réz talpas kínáló tál, kopott, m: 6,5cm
2 800 HUF
2483949
11890
417
Flea Market
2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
8 000 HUF
2483947
11891
417
Flea Market
3 db réz falikar kb 30 cm
5 000 HUF
2580384
11892
417
Flea Market
Üzenetrögzító, használt állapot, nem kipróbált, használati utasítással, eredeti dobozában, típus: Premier PR255
3 000 HUF
2473834
11893
417
Flea Market
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
8 000 HUF
2598546
11894
417
Flea Market
Wendell August sörös korsó, kézi munka, acél, oldalán sörgyár jelenettel, jelzett, USA, m:15cm
10 000 HUF
2598545
11895
417
Flea Market
Malaziai ón sörös korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm
5 000 HUF
2568104
11896
417
Flea Market
Színházi táska, kopott, h: 22cm
1 200 HUF
2465379
11897
417
Flea Market
1 200 HUF
2444533
11898
417
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
1 200 HUF
2415581
11899
417
Flea Market
Kis bolha tétel: 4 db fém szalvétagyűrű dobozában, szuvenír, hamutartó, teás doboz
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m