Chinaware / Porcelain Number of items: 362
2592479
11374
416
Rokokó jelenetes figurális dísz, 2db, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:24cm
8 000 HUF
2615252
11375
416
2505737
11376
416
100
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm 2428717
11377
416
3 000 HUF
2492523
11378
416
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
1 400 HUF
2585516
11379
416
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál és mártásos tálka, jelzett, hibátlan, apró kopások d:11,5 cm
1 600 HUF
2623108
11380
416
Fisher Emil téli tájat ábrázoló tányér. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel 14 cm, Pálinkás Béla terv.
4 000 HUF
2623120
11381
416
RN jelzéssel angol fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm
4 000 HUF
2623110
11382
416
Körmöcbánya balatoni vitorlást és látképet ábrázoló fajansz dísztányér jelzett 17cm kopásokkal
5 000 HUF
2623104
11383
416
Nymphenburg urna váza fedeles virágmintás jelzett vizes kézzel festett hibátlan 15 cm
5 000 HUF
2615775
11384
416
1980 moszkvai olimpia vissza kabalafigura porcelán jelzett kopott 17cm
3 000 HUF
2621325
11385
416
Christoffle porcelán teáscsésze alátét, 2db, jelzett, hibátlan d: 15cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house