Books: Travelling, Local History

Number of items: 154

Kovács Ilona: Az amerikai közkönyvtárak magyar gyűjteményeinek szerepe az asszimiláció és az identitás megőrzésének kettős folyamatában. 1890-1940. Az Országos Széchényi Könyvtár Kiadványai, Új Sorozat 7. Bp., 1997, OSZK, 182 p. + 4 t. (kihajtható, fekete-fehér térképek). Kiadói papírkötés.
15136.

1 000 HUF

Keszthely és környéke. Bp., 1962., Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második kiadás. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15137.

1 200 HUF

15138.

1 200 HUF

P. Majsai Mór-P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
15139.

1 200 HUF

Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é.n., Laude, 352 p. Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön rajzaival illusztrálva. Az 1896-ban Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadásában megjelent kötet REPRINT kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15140.

1 600 HUF

Alois Svoboda: Prauge. hn., 1969., Olympia. Francia nyelvű Prága útikönyv, Prága-térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
15141.

1 200 HUF

Vegyes Miskolccal kapcsolatos tétel, 5 db:   A miskolci fotográfia 1945 előtt. Kiállítási katalógus. Bp., 1986., Miskolci Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés.;   Járási Lőrinc: Lillafüred nyaralótelep és Palota Szálló. Miskolc, 2001,Északerdő Rt. Papírkötés;   Védett épületek Miskolcon. Miskolc, 200., Miskolc M. J. Város Polgármesteri Hivatala. Papírkötés.;   Dobrossy István-Veress László: A miskolci városháza. Miskolc, 1987.,nyn. Papírkötés. Megjelent 150 példányban.;   Ifj. Horváth Béla: A Miskolci Avas Műemlékei. Műemlékeink. DEDIKÁLT! Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Kissé kopott papírkötés, kijáró lapokkal.;
15142.

1 600 HUF

Pannonhalma. Veszprém,én.,Maison F. Szelényi. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
15143.

1 200 HUF

Székely Zoltán-Varga Nándor Lajos: Sepsiszentgyörgy város építészeti emlékei. Brasov/Brassó, 1969., Intrepr. Poligr. Román, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
15144.

2 000 HUF

Kopasz Sándor: Baja Város Levéltára. Bajai Türr István Múzeum kiadványai 11. Baja, 1965., Türr István Múzeum. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
15145.

1 000 HUF

15146.

2 200 HUF
5,96
6,88

Tóth Péter: Cigányok Miskolcon a 18. század közepén. Különlenyomat. Miskolc, 1993., Herman Ottó. Kiadói papírkötés.
15147.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF