Books: Religion

Number of items: 51

Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis sérüléssel.
17231.

1 600 HUF
10

17232.

1 800 HUF
9

1916 A Szent István Akadémia Értesítője. I. évf. 2. sz. Szerk.: Reiner János. Bp., 1916., Szent István Akadémia, 81-139 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, bélyegzésekkel.
17233.

1 400 HUF
11

Szent Ágoston vallomásai I. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1943, Parthenon, (Franklin-ny.), 1 t.+XLI+211+3 p; Első kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói sérült, aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (1300./1500) példány.
17234.

1 200 HUF

Karácsony Sándor: Utazás a Biblia mélységei felé. Kolozsvár, 1944, Exodus, 24 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
17235.

1 200 HUF

Zadravecz István: Szerfi szárnyakon. Ima- és emlékkönyv. Bp., é.n. Ferences Misszió. Kiadói egészbőr kötésben, díszdobozban.
17236.

1 200 HUF
23

cca 1750 A katekizmusról szóló, latin nyelvű könyv. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, erősen sérült, a címlap és több másik lap hiányzik, sérült, hiányos, szúrágta lapokkal, sérült borítóval és gerinccel.
17237.

1 000 HUF

17238.

1 000 HUF

Gergely Jenő: Főpapok, főpásztorok, főrabbik. hn., 2004., Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés.
17239.

1 400 HUF

Beer-Polcz-Sajgó: Élet, hit lélek. Bp, 2007: Éghajlat. Kiadói papírkötésben.
17240.

1 200 HUF

1916 A Szent István Akadémia Értesítője. I. évf. 1. sz. Szerk.: Reiner János. Bp., 1916., Szent István Akadémia, 78 p. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt, és sérült, bélyegzésekkel.
17241.

1 400 HUF

Leonhard, [Johann Michael]: Egész esztendőbeli evangeliomok és azoknak magyarázattyaik. Leonhard apát úr után magyarul Reseta János által. Buda, 1821, Királyi Magyar Universitás, VIII+336 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, a hátsó borító egyik sarkán hiánnyal, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal.
17242.

4 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF