Books: Other rarities Number of items: 252
2610206
17426
416
Prágai házjegyek Tandem Grafikai Stúdió "Anno" sorozat, használt, szép állapotban.
2 000 HUF
2583381
17427
416
Tiszamarti Antal: Pellengér. "Mi a magyar?" Bp., 1940., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2618705
17428
416
2 000 HUF
2615855
17429
416
1 800 HUF
2610423
17430
416
Papp József: Hagyományok és tárgyi emlékek az Eötvös Loránd Tudományegyetemen. Bp., 1982, ELTE. Kiadói papírkötés, megjelent 1200 példányban, benne az alapító okirat facsimile kiadásával, kopott
1 600 HUF
2619956
17431
416
Páskándi Géza: Árpád-házi triptichon. ALÁÍRT! Lakitelek, 1994, Antológia Kiadó. Kiadói műbőr kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
2612227
17432
416
Emőd Tamás versei. Nagyvárad. é.n. Petőfi nyomda. Kiadói, foltos félvászon kötésben
2 400 HUF
2614539
17433
416
Dragomán György: A pusztítás könyve. Bp.,én.,Balassi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült, kopott borítóval.
1 200 HUF
2614596
17434
416
Pozsgay Imre: Koronatanú és tettestárs. DEDIKÁLT! Bp.,1998., Korona. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2614844
17435
416
Bogáti Péter: A mahagóni ember. László Károly regényes életrajza.DEDIKÁLT! Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2614781
17436
416
Méray-Horváth Károly: Örök tűz. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói kissé kopott szecessziós papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
1 200 HUF
2614545
17437
416
Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house