Number of items: 252

Prágai házjegyek Tandem Grafikai Stúdió "Anno" sorozat, használt, szép állapotban.
17426.

2 000 HUF

Tiszamarti Antal: Pellengér. "Mi a magyar?" Bp., 1940., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17427.

3 000 HUF

17428.

2 000 HUF

17429.

1 800 HUF

Papp József: Hagyományok és tárgyi emlékek az Eötvös Loránd Tudományegyetemen. Bp., 1982, ELTE. Kiadói papírkötés, megjelent 1200 példányban, benne az alapító okirat facsimile kiadásával, kopott
17430.

1 600 HUF

Páskándi Géza: Árpád-házi triptichon. ALÁÍRT! Lakitelek, 1994, Antológia Kiadó. Kiadói műbőr kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
17431.

1 800 HUF

Emőd Tamás versei. Nagyvárad. é.n. Petőfi nyomda. Kiadói, foltos félvászon kötésben
17432.

2 400 HUF

Dragomán György: A pusztítás könyve. Bp.,én.,Balassi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült, kopott borítóval.
17433.

1 200 HUF

Pozsgay Imre: Koronatanú és tettestárs. DEDIKÁLT! Bp.,1998., Korona. Kiadói papírkötés.
17434.

1 600 HUF
10

Bogáti Péter: A mahagóni ember. László Károly regényes életrajza.DEDIKÁLT! Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17435.

1 600 HUF

Méray-Horváth Károly: Örök tűz. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói kissé kopott szecessziós papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
17436.

1 200 HUF

Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17437.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF