Flea Market
Number of items: 663
2612607
11953
416
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm
4 000 HUF
2612586
11954
416
Flea Market
Csont ékszeres dobozka, fém veretekkel, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 15x8cm
1 000 HUF
2612572
11955
416
Flea Market
Fém bortartó és pohártartó, kopott, h:27cm, m:15cm
4 000 HUF
2612573
11956
416
Flea Market
2db fém gyertyatartó, kopásnyomokkal, m:18-19,5cm
3 000 HUF
2612576
11957
416
Flea Market
Fogas, szív szárnyakkal, alumínium, kopott, m:15cm
3 000 HUF
2612539
11958
416
Flea Market
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. cca. 3 millió éves. m: 119x15cm. Tömege kb: 1517 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
5 000 HUF
2612534
11959
416
Flea Market
Patkolt tojás, filc tartóan. m: 7cm
3 000 HUF
2612527
11960
416
Flea Market
Ezüstözött alpakka (tejkiöntő jelzés nélkül m: 11,5cm, díszes porcelán nyelű tortalapát jelzés nélkül, sütemény csipesz jelzés nélkül, húsvilla, jelzett Berndorf) Kopásnyomokkal, h:17-30cm
4 000 HUF
2612529
11961
416
Flea Market
Wellner és Berndorf alpakka tálca, kopásnyomokkal, jelzett, 24,5x19cm, 27x21,5cm
2 000 HUF
2611917
11962
416
Flea Market
Kanlux ledes világítótest armatura 120 cm, új állapotban, dobozával
2 000 HUF
2612185
11963
416
Flea Market
2 db 2 m-es colstock, 5 cserélhető fejes csavarhúzó, erős zsebkés + 5 db ácsceruza
1 200 HUF
2611097
11964
416
Flea Market
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m