Antique

Number of items: 70

Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm
11738.

15 000 HUF
40,65
46,88

Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm
11739.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüstözött alpakka cukordoboz, kulccsal, működő zárral. Jelzett, kopott, 10x7x7,5 cm
11740.

10 000 HUF

11741.

15 000 HUF
40,65
46,88

Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm
11742.

2 400 HUF

Wiskemannn fém kínáló tálca. Virág mintákkal. Jelzett 28x21 cm
11743.

4 000 HUF

Wiskemannn fém ruhakefék. Jelzettek 18-23 cm
11744.

4 000 HUF
17

Kutya formájú fém zsebóra tartó figura, kopott festéssel 26 x 19 cm
11745.

6 000 HUF
14

Szecessziós díszítésű porcelán betétes sodrófa festett kis kopásokkal 42cm
11746.

5 000 HUF
16

Régi ón kiöntő jelzett, kis horpadással 25cm
11747.

5 000 HUF

Ezüstözött fém süteményes tortalapát 25 cm dobozzal
11748.

4 000 HUF

Ékszerdoboz lakkozott fa, Gyöngyház berakással madaras díszítéssel 90 belsőrésszel 22x14cm
11749.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF