Antique
Number of items: 70
2592545
11738
416
15000
Antique
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm
15 000 HUF
2592561
11739
416
15000
Antique
Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm
15 000 HUF
2583006
11740
416
Antique
Ezüstözött alpakka cukordoboz, kulccsal, működő zárral. Jelzett, kopott, 10x7x7,5 cm
10 000 HUF
2582955
11741
416
15000
Antique
15 000 HUF
2121880
11742
416
Antique
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm
2 400 HUF
2616472
11743
416
Antique
Wiskemannn fém kínáló tálca. Virág mintákkal. Jelzett 28x21 cm
4 000 HUF
2616473
11744
416
Antique
Wiskemannn fém ruhakefék. Jelzettek 18-23 cm
4 000 HUF
2616483
11745
416
Antique
Kutya formájú fém zsebóra tartó figura, kopott festéssel 26 x 19 cm
6 000 HUF
2616487
11746
416
Antique
Szecessziós díszítésű porcelán betétes sodrófa festett kis kopásokkal 42cm
5 000 HUF
2616489
11747
416
Antique
Régi ón kiöntő jelzett, kis horpadással 25cm
5 000 HUF
2616490
11748
416
Antique
Ezüstözött fém süteményes tortalapát 25 cm dobozzal
4 000 HUF
2616505
11749
416
Antique
Ékszerdoboz lakkozott fa, Gyöngyház berakással madaras díszítéssel 90 belsőrésszel 22x14cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m