Books: Other rarities Number of items: 303
2600544
17551
415
Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (349./1300) példány.
2 400 HUF
2604622
17552
415
Ágoston Julián: Fekete remeteségem. (Eger), 1938, a szerző kiadása (Szent János-ny.), 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
2603189
17553
415
Szép Ernő: Magyar könyv. Egy csapat elbeszélés. Első kiadás. Bécs, 1921. (Szerző) 124 p. Első kiadás. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. + Sinka István: Kadocsa merre vagy. Somody, é.n. Kiadói, felvágatlan papíkötésben.
1 200 HUF
2471349
17554
415
1 400 HUF
2535041
17555
415
700
Kopré József: Furulyás Ferkó. Meseregény. Dedikált. Bp., 1996. Közdok. Kiadói papírborítékban
2578640
17556
415
Mészáros Tamás: Maszk nélkül. Kritikák, interjúk, tanulmányok. Bp., (1982), Népművelési Propaganda Iroda, 376 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
2 000 HUF
2555338
17557
415
1 400 HUF
2560925
17558
415
Várkonyi Tibor: A megtalált anya. Dedikált! Bp., 2017. Tarsoly. Kiadói kartonált papírkötésben
5 000 HUF
2480770
17559
415
1 200 HUF
2535591
17560
415
1 400 HUF
2608986
17561
415
Alfred de Vigny: Cinq-Mars összeesküvése. Bp., é.n. Génius. Számozott 128/1500. Kiadói félvászon kötésben.
2 000 HUF
2608975
17562
415
Márai Sándor: Sértődöttek. I. rész.: A hang. Bp., 1947, Révai, 296+2 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés. Kis sérülésekkel
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house