Jewellery Number of items: 184
2523868
19012
413
65000
Jewellery
Ezüst (Ag) füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 339g, 40,5x15cm
65 000 HUF
2575676
19013
413
55000
Jewellery
Ezüst (Ag) Serleg vésett feirattal (A nagy dunai árvíz elleni védekezés irányításában kifejtett kimagasló munkájáért szeretettel és megbecsüléssel, OVF MSZMP szervezete és szakszervezete) jelzett, nettó:419g, m:34cm
55 000 HUF
2442394
19014
413
36000
Jewellery
36 000 HUF
2581505
19015
413
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyóbör karkötő, ezüst veretekkel, kopott, jelzett, bruttó:50g, d: 19 cm
30 000 HUF
2580698
19016
413
Jewellery
Ezüst (Ag) tubákos szelence, vésett motívumokkal, jelzett, 7,5x5x2cm, nettó:61g
20 000 HUF
2558055
19017
413
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) Pitykegomb türkizekkel ékítve, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, bruttó:8,2g, cca.3cm
40 000 HUF
2449435
19018
413
15000
Jewellery
15 000 HUF
2436843
19019
413
26000
Jewellery
26 000 HUF
2523140
19020
413
28000
Jewellery
28 000 HUF
2523143
19021
413
34000
Jewellery
34 000 HUF
2560784
19022
413
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, h: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g
2 800 HUF
2560770
19023
413
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár életfás motívummal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,65 g
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house