Jewellery

Number of items: 184

Ezüst (Ag) füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 339g, 40,5x15cm
19012.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag) Serleg vésett feirattal (A nagy dunai árvíz elleni védekezés irányításában kifejtett kimagasló munkájáért szeretettel és megbecsüléssel, OVF MSZMP szervezete és szakszervezete) jelzett, nettó:419g, m:34cm
19013.

55 000 HUF
149,05
171,88
10

19014.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) kígyóbör karkötő, ezüst veretekkel, kopott, jelzett, bruttó:50g, d: 19 cm
19015.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tubákos szelence, vésett motívumokkal, jelzett, 7,5x5x2cm, nettó:61g
19016.

20 000 HUF
54,20
62,50
9

Ezüst (Ag) Pitykegomb türkizekkel ékítve, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, bruttó:8,2g, cca.3cm
19017.

40 000 HUF
108,40
125,00

19018.

15 000 HUF
40,65
46,88

19019.

26 000 HUF
70,46
81,25

19020.

28 000 HUF
75,88
87,50

19021.

34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, h: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g
19022.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár életfás motívummal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,65 g
19023.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF