Jewellery
Number of items: 184
2578135
19120
413
Jewellery
Ezüst (Ag) medál strasszokkal, jelzett, bruttó:1,2g, 2cm.
2578136
19121
413
Jewellery
2578147
19122
413
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, kövekkel, gyönggyel, jelzett, bruttó:3,4g
1 800 HUF
2582315
19123
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő vörös kővel. Jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, bruttó: 22,4 g
3 000 HUF
2580899
19124
413
Jewellery
Ezüst (Ag) öngyújtó, nem műkodik, apró horpadások, jelzett, bruttó:52g, m:5cm
4 000 HUF
2581397
19125
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, műanyag gyöngyökkel, jelzett, h: 19-26cm cm, bruttó: 3 g
1 600 HUF
2580694
19126
413
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:7.2g
6 000 HUF
2580695
19127
413
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:10,6g
7 000 HUF
2575469
19128
413
Jewellery
Ezüst (Ag) Teás kanál 6db, monogrammos, horpadásokkal, jelzett, h:18cm, nettó:98g
20 000 HUF
2582662
19129
413
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó:12g, 3,5cm
6 000 HUF
2582663
19130
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, markazitokkal ékítve, jelzett, bruttó:18g, h:17cm
8 000 HUF
2582664
19131
413
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű és medál, kővel ékítve, jelzett, bruttó:21g, m:59. 3,5cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m