Flea Market Number of items: 566
2443499
11912
413
Flea Market
10 000 HUF
2553071
11913
413
Flea Market
Diakép vetítő, Meyer-Optic , hálózati kábellel, eredeti hordtáskájában, nincs kipróbálva.
3 000 HUF
2553037
11914
413
Flea Market
Vegyes Matrjoska babák. Festett, fa. Kopott. 7 - 17 cm
8 000 HUF
2558399
11915
413
Flea Market
Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm
3 000 HUF
2558784
11916
413
Flea Market
Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
5 000 HUF
2513161
11917
413
Flea Market
Stowasser Budapest-Warschov-Verona fuvola, 3 részes, fém és bakelit, kisebb kopásnyomokkal, eredeti tokjában, tok méret: 43,5x9x5 cm
20 000 HUF
2513106
11918
413
Flea Market
8 db vegyes CD-ROM (informatika feladatgyűjtemény, önfejlesztés, újságmellékletek, stb.), közte egy hajlékonylemez (Floppy) 2585188
11919
413
Flea Market
Szecessziós,fűszer kínáló. Fém, üveg betéttel. Lepattanással. 10x11 cm
2 000 HUF
2585187
11920
413
Flea Market
Herendi kis rózsás edényke. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 4 cm, m: 3,7 cm
2 000 HUF
2585184
11921
413
Flea Market
Íróasztali, üveg írószertartó, réz képkerettel. 17x12x11 cm Kis sérülésekkel.
2 000 HUF
2585181
11922
413
Flea Market
Bagoly könyvön. Faragott fa dísz, kopásokkal. 15x18 cm
3 000 HUF
2585179
11923
413
Flea Market
Réz keretes kínáló tálca, üveg lappal. 34x22 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house