Flea Market Number of items: 566
2580069
12264
413
Flea Market
Szent Koronás és tengerész gombok fadobozban, cca. 18db
5 000 HUF
2577165
12265
413
Flea Market
Oroszlánfejes kopogtató/dísz, fa és fém, kopottas, d: 9 cm
3 000 HUF
2575524
12266
413
Flea Market
Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
4 000 HUF
2575518
12267
413
Flea Market
Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
8 000 HUF
2575523
12268
413
Flea Market
Vadász bicska, fűrász, patron kihúzóval, agancs markolattal, kopott, jelzés nélkül, h:12cm
8 000 HUF
2574515
12269
413
Flea Market
Zománcozott réz doboz, jelzés nélkül, kopott, d:13cm
3 000 HUF
2575520
12270
413
Flea Market
Hordozható régi mikroszkóp, kopott, m:9cm
5 000 HUF
2574492
12271
413
Flea Market
Csont markolatú, ezüstözött alpakka merőkanálka, kopott, h:21cm
3 000 HUF
2574519
12272
413
Flea Market
2db réz csengő, kopott, m:13-14cm
3 000 HUF
2574478
12273
413
Flea Market
Retró fém iparművész doboz, fabetéttel, jelzés nélkül, kopott, 11,5x11,5x3,5cm
2 800 HUF
2480901
12274
413
36000
Flea Market
5 db buddhista miniatűr thangka vászonra festett kép, közte több felszentelt, sérülésekkel, 6,5x5,5 cm és 9,5x7,5 cm közötti méretben. (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése, Mahakala - Chaturbhuja, Manjushri, Gyógyító Buddha, )
36 000 HUF
2561863
12275
413
Flea Market
Angol pudrié, fém, matricás porcelán betéttel, jelzett, kopott, d:7,5cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house