Flea Market
Number of items: 566
2582202
12092
413
Flea Market
Ásványgyűjtemény, rekeszes diófa tartódobozban, 30,5x28,5x11 cm
5 000 HUF
2582357
12093
413
Flea Market
5 db BASF audio kazetta, 90 perces, bontatlan
1 400 HUF
2582472
12094
413
Flea Market
Szovjet evőeszköz készlet, hat személyes, 24 db. Rozsdamentes acél, jelzett, eredeti műanyag dobozában.
2 000 HUF
2582478
12095
413
Flea Market
Indiai fém hamutartó domborműves díszítéssel, etikettel jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 15 cm
1 000 HUF
2582548
12096
413
Flea Market
Reed & Barton Jamestown ezüstözött fém tálka, belsején zöld zománccal. Jelzett, elszíneződésekkel, kopásnyomokkal, d: 17 cm, m: 9,5 cm
1 800 HUF
2582925
12097
413
Flea Market
Régi bőr műszerész táska, korának megfelelő kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 26x10x12 cm
2 000 HUF
2582978
12098
413
Flea Market
Historizáló, aranyszínű fém gyertyatartó, kis zománclepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm
2 600 HUF
2582988
12099
413
Flea Market
Dekoratív, domborműves díszítésű réz tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
1 800 HUF
2583038
12100
413
Flea Market
3 000 HUF
2583042
12101
413
Flea Market
Régi só- és borsszóró tartóállvánnyal, alpakka, üveg, jelzett (Hacker és Társa), kopásnyomokkal, 10x9,5 cm
2 000 HUF
2583046
12102
413
Flea Market
Fedeles fűszertartó kanállal, üveg, alpakka, fa. A kanálon jelzéssel (Wellner), kopásnyomokkal, a fedélen kisebb sérülés, m: 14 cm
2 000 HUF
2583052
12103
413
Flea Market
Ezüstözött alpakka kis méretű füles kínáló, domborműves díszítéssel, festett zöld üvegbetéttel. Jelzett, kopott, d: 7 cm, m: 6 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m