Flea Market
Number of items: 566
2583802
11948
413
Flea Market
Bőrkép, jelzés nélkül. Dekoratív, sérült fa keretben, 32×16 cm
2 000 HUF
2574309
11949
413
Flea Market
4 db faragott fa levélbontó kés, XX. sz. közepe v. második fele, kopásnyomokkal, h: 24 és 39 cm között
2 400 HUF
2578853
11950
413
Flea Market
10 db retro könyvborító, klf. anyagokból (bőr, szövet, műbőr, műanyag)
2 000 HUF
2579005
11951
413
Flea Market
Fém ládikó, kulcsra zárható, XX. sz. közepe, működik, felületi sérülésekkel, kopásokkal, 7x11x18,5 cm
2 000 HUF
2579014
11952
413
Flea Market
Könyv alakú fadoboz, XX. sz. vége, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 8,5x29x36 cm
2 600 HUF
2584474
11953
413
Flea Market
2db réz mozsár, törővel, sérült, m:11cm, h:19cm
2 000 HUF
2584209
11954
413
Flea Market
Kályha elő, fém, kopott, korrodált, 50x21cm
12 000 HUF
2557464
11955
413
Flea Market
1 db Rotring toll + írókocka
1 200 HUF
2583777
11956
413
Flea Market
Régi löveg váza, kopott, sérült, korrodált, m:27cm
3 000 HUF
2579695
11957
413
Flea Market
Angyalkás gipsz tükör, kopásnyomokkal, 34x30cm
2 000 HUF
2579259
11958
413
Flea Market
Figurális asztali lámpa, polirezin, nyakánál sérült, m:23cm
2 000 HUF
2579251
11959
413
Flea Market
Faragott fa kaspó, elefánt motívummal, m:20cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m