Glass-objects Number of items: 172
2546873
11780
412
Glass-objects
6db lapra csiszolt Art Deco likőröspohár, kopott, apró csorbák, egyik repedt m:4-5cm
1 800 HUF
2392516
11781
412
3200
Glass-objects
Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm
3 200 HUF
2392518
11782
412
3200
Glass-objects
Emlék üvegpohár, plasztikus kézzel festett virágos díszítéssel, apró csorbával, kopásokkal. m: 7,5 cm
3 200 HUF
2392517
11783
412
Glass-objects
Üveg süteménytartó edény, jelzés nélkül, kis kopásokkal. d: 12 cm, m: 13 cm
2 600 HUF
2392537
11784
412
2200
Glass-objects
Kristály váza, csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopással. m: 15,5 cm
2 200 HUF
2392523
11785
412
4200
Glass-objects
2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
4 200 HUF
2416498
11786
412
Glass-objects
9 db kristály kupica, metszettek, kis csorbákkal, m: 6 cm
6 000 HUF
2541527
11787
412
Glass-objects
Retró sárga lámpabúra, kopott, m:16cm
2 600 HUF
2541450
11788
412
Glass-objects
2 db esküvői talpas borospohár, kopott, jelzés nélkül, m:23cm
3 000 HUF
2528343
11789
412
Glass-objects
Kristály doboz. Hamutartós fedéllel. 11x9x6,5 cm
2 000 HUF
2541438
11790
412
Glass-objects
Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm
1 800 HUF
2421171
11791
412
4400
Glass-objects
4 db ólomkristály üveg tárgy (váza, hamutál, asztali kínáló, stb.), kis kopásnyomokkal, csorbával
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house