Glass-objects

Number of items: 172

6db lapra csiszolt Art Deco likőröspohár, kopott, apró csorbák, egyik repedt m:4-5cm
11780.

1 800 HUF

Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm
11781.

3 200 HUF
8,67
10,00

Emlék üvegpohár, plasztikus kézzel festett virágos díszítéssel, apró csorbával, kopásokkal. m: 7,5 cm
11782.

3 200 HUF
8,67
10,00

Üveg süteménytartó edény, jelzés nélkül, kis kopásokkal. d: 12 cm, m: 13 cm
11783.

2 600 HUF
7,05

Kristály váza, csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopással. m: 15,5 cm
11784.

2 200 HUF
5,96
6,88

2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
11785.

4 200 HUF
11,38
13,13

9 db kristály kupica, metszettek, kis csorbákkal, m: 6 cm
11786.

6 000 HUF

Retró sárga lámpabúra, kopott, m:16cm
11787.

2 600 HUF
7,05

2 db esküvői talpas borospohár, kopott, jelzés nélkül, m:23cm
11788.

3 000 HUF

Kristály doboz. Hamutartós fedéllel. 11x9x6,5 cm
11789.

2 000 HUF

Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm
11790.

1 800 HUF

4 db ólomkristály üveg tárgy (váza, hamutál, asztali kínáló, stb.), kis kopásnyomokkal, csorbával
11791.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF