Number of items: 399

11262.

12 000 HUF

Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11263.

22 000 HUF
59,62
68,75

11264.

20 000 HUF
54,20
62,50

11265.

20 000 HUF
54,20
62,50

11269.

24 000 HUF
65,04
75,00

11270.

40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi virág. Kézzel festett, jelzett, kopott, csorba. 10x10 cm
11271.

800 HUF

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11272.

3 000 HUF

Herendi koi ponty, hal, kézzel festett, jelzett, apró lepattanás, kopás, m:8 cm
11273.

3 000 HUF
22

Herendi 1943 mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm
11274.

5 000 HUF

Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm
11275.

5 000 HUF

Herendi mini nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2x2,5 cm
11276.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF