Books: Tales Number of items: 34
2550025
17311
412
Books: Tales
1 000 HUF
2545517
17312
412
Books: Tales
Zsoldos Vera: Lapozgató. Bp., 1982., Minerva, 5 sztl. lev. Kiadói kissé kopott kartonált kötés.
1 400 HUF
2285919
17313
412
600
Books: Tales
2536175
17314
412
Books: Tales
Maurel, Micheline: A kínai baba. Mesék. Bp., 1961, Móra Ferenc Könyvkiadó, 30+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1 400 HUF
2445675
17315
412
Books: Tales
Mix y su cascabel spanyol nyelvű képes mesekönyv csengős könyvjelzővel / Cartoon booklet 16 p.
1 600 HUF
2566162
17316
412
Books: Tales
1 000 HUF
2567429
17317
412
Books: Tales
L. Magyary Judit: Örökség a hegyek közt. Regény fiatal leányok számára. Róna Emmy rajzaival. Bp.,1943,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
1 400 HUF
2565672
17318
412
Books: Tales
Gordon Éva: Babszem Jankó. Zombory Éva rajzaival. Kossuth 1957. Kiadói félvászon kötésben.
1 200 HUF
2565182
17319
412
Books: Tales
Wass Albert: A harkály meséje. Bp., 2012. Szász Lóránt. KIadói paparborítással
1 000 HUF
2567214
17320
412
Books: Tales
P. Tomka S. J.: Szenes Péter találmánya. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, a hátsó borítón a papírborítás pótolt.
1 200 HUF
2328863
17321
412
Books: Tales
4 000 HUF
2546128
17322
412
900
Books: Tales
Sevillai altatódal. Spanyol versek és mesék gyerekeknek. Vál. és szerk. Teresa de La Vega és Dobos Éva. Rényi Krisztina illusztrációival. Világjáró Varázscipők. A sorozatot szerk.: Dornbach Mária. Bp., 1988., Móra. Kiadói kartonált papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house