Flea Market
Number of items: 624
2567876
12419
412
2200
Flea Market
Keleti lakkdoboz, szép állapotban, 10x6x3,5cm
2 200 HUF
2568141
12420
412
Flea Market
Selyem sál, jelzett, 77x77cm
2 400 HUF
2568146
12421
412
Flea Market
Selyem sál, jelzett, 70x68cm
2 400 HUF
2564039
12422
412
Flea Market
Kézi festésű gyógyszeres doboz, kopott, zománchibás 5cm
2 600 HUF
2564044
12423
412
Flea Market
Gyógyszeres doboz, porcelánbetétes, ragasztott, kopott, 5cm
3 000 HUF
2564905
12424
412
Flea Market
Töltőtoll és golyóstoll dobozban.
3 000 HUF
2564914
12425
412
Flea Market
Vegyes mini bolha tétel, elemlámpa, működik, köröm készlet, varró készlet hiányos, üvegcse, kopott.
2 000 HUF
2563256
12426
412
Flea Market
SKS Design Studio jelzett vadászjelenetes ón pohár,sérült, m:9cm
1 000 HUF
2563956
12427
412
Flea Market
MOM katonai tájoló, jelzés nélkül.
4 000 HUF
2563344
12428
412
Flea Market
Szovjet zománckép, templom, 9,5x7cm
3 000 HUF
2499962
12429
412
Flea Market
Tungsram hiányos égők kartondobozban. 26v, 25w, BA15d ultra violet.
1 000 HUF
2499958
12430
412
Flea Market
1967 Százszorszép Budapesti keksz és ostyagyár Bonbon, kartondoboz, sérült, benne 4 db leporelló (Montserrat, Eisenstadt, Toledo, Monaco) 15x11x5cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m