Flea Market

Number of items: 624

Keleti lakkdoboz, szép állapotban, 10x6x3,5cm
12419.

2 200 HUF
5,96
6,88

Selyem sál, jelzett, 77x77cm
12420.

Selyem sál, jelzett, 77x77cm

2 400 HUF

Selyem sál, jelzett, 70x68cm
12421.

Selyem sál, jelzett, 70x68cm

2 400 HUF

Kézi festésű gyógyszeres doboz, kopott, zománchibás 5cm
12422.

2 600 HUF
7,05

Gyógyszeres doboz, porcelánbetétes, ragasztott, kopott, 5cm
12423.

3 000 HUF

Töltőtoll és golyóstoll dobozban.
12424.

3 000 HUF

Vegyes mini bolha tétel, elemlámpa, működik, köröm készlet, varró készlet hiányos, üvegcse, kopott.
12425.

2 000 HUF

SKS Design Studio jelzett vadászjelenetes ón pohár,sérült, m:9cm
12426.

1 000 HUF

MOM katonai tájoló, jelzés nélkül.
12427.

4 000 HUF

Szovjet zománckép, templom, 9,5x7cm
12428.

3 000 HUF

Tungsram hiányos égők kartondobozban. 26v, 25w, BA15d ultra violet.
12429.

1 000 HUF

1967 Százszorszép Budapesti keksz és ostyagyár Bonbon, kartondoboz, sérült, benne 4 db leporelló (Montserrat, Eisenstadt, Toledo, Monaco) 15x11x5cm
12430.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF