Flea Market
Number of items: 624
2570893
12040
412
Flea Market
Régi, egyszemes látcső. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 19 cm
5 000 HUF
2569439
12041
412
Flea Market
Finn érclelet, rajta rézplakettel 17 cm
2 000 HUF
2564632
12042
412
Flea Market
Ezüstözött alpakka fedeles cukortartó, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm, d: 12 cm
5 000 HUF
2564858
12043
412
Flea Market
Retro szovjet elektromos fém kávéfőző, jelzett, vezetékkel, nem kipróbált, m: 37 cm
8 000 HUF
2565159
12044
412
Flea Market
Csőszerelő készlet műanyag dobozban és forrasztó, nem kipróbált, forrasztó kopott, készlet jó állapotban
4 000 HUF
2565324
12045
412
Flea Market
2 db hangerősítő (hallókészülék) + egy pár mini hangfal eredeti dobozában, új állapotban
2 400 HUF
2565140
12046
412
Flea Market
Redőnyhúzó, díszes, jelzett borítással. Paschka Budapest. Réz 22 cm
8 000 HUF
2516543
12048
412
Flea Market
ALASKA BM 2000 márkájú kenyérsütő, működik, használati útmutatóval, sérült karton dobozban, 10 féle programmal.
5 000 HUF
2564621
12049
412
Flea Market
Dr. Oetker nagy fa doboz, szúette lyukakkal, 33×22×14 cm
3 000 HUF
2565004
12050
412
Flea Market
"MARS" fém házas, műanyag fiókos szerelvénytartó, összesen 13 darab fiókkal (három különböző méretben). Használt, jó állapotban (~23,7x30,5x14,5cm)
4 000 HUF
2563398
12051
412
Flea Market
4 000 HUF
2563395
12052
412
Flea Market
Műanyag szerelvénytartó, 15 darab fiókkal. Használt jó állapotban (~20x24x15cm)
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m