Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 61
2524715
11613
411
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm
100 000 HUF
2513657
11614
411
3800
Afrikai faragott ébenfa szobor, kopott, m: 31 cm
3 800 HUF
2525369
11615
411
Ágh Fábián Sándor (1954): Munkácsy Árpád (1901-1977) épületgépészeti díj. Bronz. márvány talapzaton, Jelzett. m: 21 cm
7 000 HUF
2528457
11616
411
Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
20 000 HUF
2528403
11617
411
15000
Kovács Tamás László. (1964): Inox III. 2009. Jelzett. m: 35 cm
15 000 HUF
2516941
11618
411
Vadászkutya, ón, kopott, jelzett, m: 15cm
6 000 HUF
2500221
11619
411
18 000 HUF
2531236
11620
411
Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
3 000 HUF
2561826
11621
411
3400
Szűzanya. aranyozott fém öntvény szobor. 26 cm
3 400 HUF
2561478
11622
411
Elefántok. Faragott keményfa szobor. 24x18 cm
5 000 HUF
2561239
11623
411
Faragott fa sas madár szobor 29 cm
2 800 HUF
2561250
11624
411
Faragott alabástrom sas madár szobor 15 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house