Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 61

Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm
11613.

100 000 HUF
271,00
312,50

Afrikai faragott ébenfa szobor, kopott, m: 31 cm
11614.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ágh Fábián Sándor (1954): Munkácsy Árpád (1901-1977) épületgépészeti díj. Bronz. márvány talapzaton, Jelzett. m: 21 cm
11615.

7 000 HUF
18,97
21,88

Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
11616.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kovács Tamás László. (1964): Inox III. 2009. Jelzett. m: 35 cm
11617.

15 000 HUF
40,65
46,88

Vadászkutya, ón, kopott, jelzett, m: 15cm
11618.

6 000 HUF

11619.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
11620.

3 000 HUF

Szűzanya. aranyozott fém öntvény szobor. 26 cm
11621.

3 400 HUF
9,21
10,63

Elefántok. Faragott keményfa szobor. 24x18 cm
11622.

5 000 HUF

Faragott fa sas madár szobor 29 cm
11623.

2 800 HUF

Faragott alabástrom sas madár szobor 15 cm
11624.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF