Flea Market
Number of items: 604
2533458
12739
409
Flea Market
3 db pecsétnyomó, részben jelzett, m: cca. 8cm
10 000 HUF
2533371
12740
409
Flea Market
Aranyozott fém, zománcos nyaklánc, kopott, jelzett, h: 43cm
4 000 HUF
2534170
12741
409
Flea Market
Fém filigrán bross jelzés nélkül, kopott, d:4cm
2 000 HUF
2533375
12742
409
Flea Market
Fém diótörő, kopott, h:12,5cm
2 000 HUF
2533359
12743
409
Flea Market
Ronson fém öngyújtó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×3,5 cm
3 000 HUF
2516069
12744
409
Flea Market
Női régi bőr kesztyű, kopott, h: 23cm
2442854
12745
409
Flea Market
2 db játékkártya, holland és Lufthansa felirattal.
2478036
12746
409
Flea Market
2 db nyaklánc, anyaga: (napkő, korall, üveg, műanyag, fém) h: 46 és 52 cm, sérült.
1 600 HUF
2518569
12747
409
Flea Market
Lovas öngyújtó, kopott, 6cm
5 000 HUF
2507455
12748
409
Flea Market
SOLINGEN borotva, kopott, rozsdás h: 22cm
1 800 HUF
2515511
12749
409
Flea Market
Régi Produx mechanikus számológép, saját tokjában, kopott
2 600 HUF
2507466
12750
409
Flea Market
TM monogrammal ellátott gyufatartó 1971, ezüstözött fém, kopott. 5,5c3,5cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m