Flea Market

Number of items: 604

3 db pecsétnyomó, részben jelzett, m: cca. 8cm
12739.

10 000 HUF
10

Aranyozott fém, zománcos nyaklánc, kopott, jelzett, h: 43cm
12740.

4 000 HUF

Fém filigrán bross jelzés nélkül, kopott, d:4cm
12741.

2 000 HUF

Fém diótörő, kopott, h:12,5cm
12742.

Fém diótörő, kopott, h:12,5cm

2 000 HUF

Ronson fém öngyújtó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×3,5 cm
12743.

3 000 HUF

Női régi bőr kesztyű, kopott, h: 23cm
12744.

800 HUF

2 db játékkártya, holland és Lufthansa felirattal.
12745.

800 HUF

2 db nyaklánc, anyaga: (napkő, korall, üveg, műanyag, fém) h: 46 és 52 cm, sérült.
12746.

1 600 HUF

Lovas öngyújtó, kopott, 6cm
12747.

Lovas öngyújtó, kopott, 6cm

5 000 HUF

SOLINGEN borotva, kopott, rozsdás h: 22cm
12748.

1 800 HUF

Régi Produx mechanikus számológép, saját tokjában, kopott
12749.

2 600 HUF
7,05

TM monogrammal ellátott gyufatartó 1971, ezüstözött fém, kopott. 5,5c3,5cm
12750.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF