Number of items: 371
2458233
11384
408
12 darabos feliratos porcelán fűszertartó készlet fedelekkel, kétféle méretű edényekkel: m: 18 cm, m. 11 cm Kopásokkal
20 000 HUF
2195039
11385
408
9 000 HUF
2421308
11386
408
8 000 HUF
2468968
11387
408
Meisseni áttört porcelán tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan d: 30 cm
12 000 HUF
2498533
11388
408
5500
Meissen XVIII. századi kávéscsésze alj nélkül, kézzel festett porcelán, jelzett, hajszálrepedéssel. 6,5 cm
5 500 HUF
2522244
11389
408
2200
Német váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 11 cm
2 200 HUF
2522261
11390
408
3 000 HUF
2522265
11391
408
Cseh szamócás régi 6 személyes teás készlet, erősen kopott, jelzés nélkül, egyik csésze repedt, tejkiöntő repedt.
12 000 HUF
2522852
11392
408
Limoges porcelánkép keretben, Fragonar matricás jelenetekkel, jelzés nem látható. Kopott. Méret kerettel: 15,5x15,5cm
6 000 HUF
2524481
11393
408
6db japán porcelán teáscsésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
4 000 HUF
2524475
11394
408
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm
4 000 HUF
2524484
11395
408
Wedgwood bisquit porcelán tálka, ló motívummal, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 17,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m