Military

Number of items: 97

cca 1870 Katonai témájú metszetek, 7 db Kriegwesen 7 (taf. 14-18,24-26.) és 2 db Seewesen (taf. 14., 24) feliratú acélmetszettel, közte 1 db színessel (rajta különféle országok tengeri hadi zászlójával), összesen 9 db. Leipzig, F. A. Brockhaus. Acélmetszetek, papír, jelzés nélkül, foxing foltokkal, 26x34 cmx9
13948.

3 000 HUF

1918 Sankt Pölten, műszaki egység, csoportkép, sarkán törésnyomok, 11×15 cm
13949.

1 400 HUF

2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült
13950.

2 400 HUF

1942 Díszes dicséret oklevél a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet polgári alkalmazottja, Poddáni József polgári alkalmazott részére, aki több mint 20 éve teljesít szolgálatot a a Térképészeti Intézetnél, pecséttel, aláírással, kis szakadással, gyűrődésnyomokkal, 49x34 cm
13951.

1 800 HUF

cca 1956 Mozgás azimut alapján. 3 sz. tereptani oktatótábla. Kiadja: a Magyar Néphadsereg Térképész Szolgálata. Nagyméretű, színes nyomat, hajtva, szélén kissé sérült, foltos, 98x68 cm
13952.

3 000 HUF

1963-1970 Magyar Néphadsereg Vezérkara 3 db oktatótérképe (Zengőtornya, Szegvár). Hajtva, 53,5x49 cm és 85x80 cm közötti méretben
13953.

1 600 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia kitüntetései 1916-ban. Nagy méretű facsimile nyomat. 60 x80 cm
13954.

4 000 HUF

1915 Berndorf lövegváza, pik motívummal, réz, kopott, jelzett, m: 25 cm
13955.

8 000 HUF

1939-1942 Magyar Katonaújság különféle évfolyamainak számai:  1939 II. évf. 36.,48., 50-52. sz.;  1940 III. évf. 1-5. 10-11. sz.; 1941 IV. évf. 7-8., 11-x2,12., 27-33., 50x2,51. sz.;  1942 V. évf. 7., 14.,21-24.,26.,28., 30-37.,39-46, 48-49. sz. + Képes Tábori Katonaújság. 2 száma.;  1943 Képes Tábori Katonaújság 5 száma.;  1944 100. Képes Tábori Katonaújság, rajta Horthy Miklóssal. Változó állapotban, közte szakadt, szakadozott foltos is.
13956.

10 000 HUF

A térkép méretaránya. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
13957.

1 800 HUF

Sturmhaubitze (StuH) 42 német II. világháborús rohamlöveg, katonai jármű gyűjtői modellje, eredeti, bontatlan csomagolásban, h: 8 cm
13958.

3 000 HUF

cca 1945 A Szovjet Sajtóiroda hadijelentése Landsberg, Bartenstein stb. városok elfoglalásáról, szakadásokkal
13959.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF