Military

Number of items: 97

cca 1900. 3 db kitüntetésekkel dekorált katona fotója 10x16 cm, Egyik keretben
13900.

3 000 HUF

I. Világháborús katonák a padon és anya gyermekével. Bécsi bronz, jelzés nélkül, kopott, 1915 körül. m: 5 cm
13901.

20 000 HUF
54,20
62,50

Szovjet páncélozott csapatszállító jármű fém modellje, h: 9 cm + hozzá akasztható utánfutó, h: 5,5 cm. Jó állapotban, eredeti dobozukban.
13902.

4 000 HUF

cca 1860 Kézzel színezett katonai fotó, nevesített Alfred Karl Eckhardt von Eckhardtsburg. Üvegezett fa keretben. Fotó 12x8 cm
13903.

2 600 HUF
7,05
9

Szovjet rendőr vállap az 1950-es évekből / Soviet policeman officer sign
13904.

400 HUF
1,08
1,25

10 db vegyes katonafotó, közte II. világháború előttiek, vegyes méretben és állapotban
13905.

1 600 HUF

1937 Huszonhatos bajtárs. 1. számú körlevél. A volt Cs. és Kir. 26. Gyalogezred Bajtársi Szövetségének körlevele. Esztergom, Hunnia-ny., 12 p., tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült
13906.

1 000 HUF

cca 1915 Katonák Schwarzlose géppuskával, kartonra ragasztott fotó, 12×17 cm
13907.

6 000 HUF

cca 1945 "Schlussmachen bedeutet:..." , a szövetséges erők megadásra felszólító, német nyelvű propaganda röplapja német katonák részére, kétoldalas, sarokhiánnyal / Allied propaganda flyer for German soldiers
13908.

2 000 HUF

Militária tétel, 2 db: Kimaradási engedély (Erlaubnisschein), K. u. K. Reservespital (hadikórház) Arad Lyceum, 1918, hajtásnyommal + 1942-43 menetlevél, M. kir 5. honv. rsz. és Ktg. állomás és M. kir 3. honv. rsz. és katonagondozó állomás bélyegzőivel, sérült, hiányos.
13909.

1 200 HUF

cca 1914 Katona műtermi portréja, keményhátú fotó Leon H. Fia budapesti műterméből, felülete foltos, 20,5×11 cm
13910.

1 800 HUF

Légós katonák vegyvédelmi felszerelésben egy óvóhelynél, 6 kocka kisfilm negatív
13911.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF