Military Number of items: 97
2522976
13900
408
Military
cca 1900. 3 db kitüntetésekkel dekorált katona fotója 10x16 cm, Egyik keretben
3 000 HUF
2497136
13901
408
Military
I. Világháborús katonák a padon és anya gyermekével. Bécsi bronz, jelzés nélkül, kopott, 1915 körül. m: 5 cm
20 000 HUF
2526397
13902
408
Military
Szovjet páncélozott csapatszállító jármű fém modellje, h: 9 cm + hozzá akasztható utánfutó, h: 5,5 cm. Jó állapotban, eredeti dobozukban.
4 000 HUF
2528826
13903
408
Military
cca 1860 Kézzel színezett katonai fotó, nevesített Alfred Karl Eckhardt von Eckhardtsburg. Üvegezett fa keretben. Fotó 12x8 cm
2 600 HUF
1821920
13904
408
400
Military
Szovjet rendőr vállap az 1950-es évekből / Soviet policeman officer sign 2525479
13905
408
Military
10 db vegyes katonafotó, közte II. világháború előttiek, vegyes méretben és állapotban
1 600 HUF
2527512
13906
408
Military
1937 Huszonhatos bajtárs. 1. számú körlevél. A volt Cs. és Kir. 26. Gyalogezred Bajtársi Szövetségének körlevele. Esztergom, Hunnia-ny., 12 p., tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült
1 000 HUF
2501449
13907
408
Military
cca 1915 Katonák Schwarzlose géppuskával, kartonra ragasztott fotó, 12×17 cm
6 000 HUF
2531666
13908
408
Military
cca 1945 "Schlussmachen bedeutet:..." , a szövetséges erők megadásra felszólító, német nyelvű propaganda röplapja német katonák részére, kétoldalas, sarokhiánnyal / Allied propaganda flyer for German soldiers
2 000 HUF
2528046
13909
408
Military
Militária tétel, 2 db: Kimaradási engedély (Erlaubnisschein), K. u. K. Reservespital (hadikórház) Arad Lyceum, 1918, hajtásnyommal + 1942-43 menetlevél, M. kir 5. honv. rsz. és Ktg. állomás és M. kir 3. honv. rsz. és katonagondozó állomás bélyegzőivel, sérült, hiányos.
1 200 HUF
2531062
13910
408
Military
cca 1914 Katona műtermi portréja, keményhátú fotó Leon H. Fia budapesti műterméből, felülete foltos, 20,5×11 cm
1 800 HUF
2527271
13911
408
Military
Légós katonák vegyvédelmi felszerelésben egy óvóhelynél, 6 kocka kisfilm negatív
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house