Flea Market
Number of items: 867
2525774
12661
408
Flea Market
Lapisz lazuli nyaklánc, 42 cm + ezüst(Ag) medál lapisz lazuli kővel, jelzett, 3×2,5 cm
6 000 HUF
2445772
12662
408
Flea Market
1 000 HUF
2531713
12663
408
Flea Market
Holland zseblámpa, mechanikus, fém házzal, kopásnyomokkal, h: 8 cm
1 000 HUF
2265475
12664
408
Flea Market
2529746
12665
408
Flea Market
2 000 HUF
2529732
12666
408
Flea Market
Muránói ékszergarnitúra, üveg, kopott (gyűrű, medál, reif)
8 000 HUF
2529722
12667
408
Flea Market
Szent Kristóf relief, fém, kopott, d: 4,5cm
2 000 HUF
2531728
12668
408
Flea Market
Fém persely, teniszütővel díszített, belsejében Angyalföldi TTE, OTP Bank kupa felirattal, apró kopásnyomokkal, 11x5,5x4 cm
2 000 HUF
2531719
12669
408
Flea Market
Retro elegáns fém parfümös tartó, apró kopásnyomokkal, Fabiani kartondobozban, h: 7 cm
2 000 HUF
2531663
12670
408
Flea Market
Jugendstil (szecessziós) fali réz gyufatartó, feltehetően német, hátoldalán "Ges. gesch." felirattal, kopásnyomokkal, 15x7x2 cm
3 000 HUF
2522706
12671
408
Flea Market
Retro alkohol szonda műbőr tokkal
1 800 HUF
2525868
12672
408
Flea Market
Türkizszínű karperec és medál, kis kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, 4×4,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m